FUCK LIFE!

Originalita

9. května 2012 v 14:09 | Adiw |  Téma týdne
Ahoj. nestíhám, učím se, sportuji, užívám si volno.

Originalita... když se řekne originální, někdo si pod tím představí, že má tu super mikinu co se nosí v USA. Přitom ji nosí celý zbytek světa. Ano, ze začátku může být originální tady v ČR nebo na Slovensku, ale když si ji z NY koupí celé město, tak potom už je to trochu(trochu dost) trapné. K originalitě si můžeme hodně říci. Kde? Pod perexem!

Takže, originalita se v dnešní době cení. Hodně. Kdo je originální, je něčím výjimečný. Čím? Přece tím, že je jiný. Je jiný jako ostatní, kteří nosí to samé oblečení.

DIY návody... jsou super, ale když si udělá např. tričko podle DIY celé Česko, je to divné. Proto si myslím, že je zapotřebí si DIY trochu pozměnit. Co si o tom myslíte? Člověk co to dává na internet je ORIGINÁLNÍ. Jakmile si to všichni vyrobí, je jen člověkem v davu. Teď nechci tvrdit, že DIY je hrozný nápad a mělo by se to zakázat. DIX jsou fajn, jen když chce být někdo originální, asi by neměl něco úplně do slova a do písmene opakovat.

Originalita, je něco co nemají ostatní. Proč si neušít nějaké ty šaty? Já už nad tím bádám dlouhou dobu. Nemám látku, proto bych ráda šila ze starého oblečení co už nenosím, nebo mi je malé. Jenže opět je tu ten problém, že si na to musím najít čas. Nakreslit tvar, vystřihnout, ušít, zašít,... a co teď. Nosit! Proč mají všichni stejné oblečení? Protože si ho všichni kupují v NY.
V NY nakupují všichni.

Já osobně neříkám, že jsem nějak originální. Sice nenakupuji v NY, nakupuji v Takko Fashion, někdy i v dražších obchodech, ale i tak se vždy najde někdo kdo bude mít stejné tričko jako já. Když vidím na někom tričko co mám já, je to divný pocit, protože vím, že je snadno dostupné mohou ho mít všichni. Stalo se mi 1x a tričko jsem viděla na klukovi.

Co si myslíte o ORIGINALITĚ?
Jste originální?
Originalita a 21. století - jde tato kombinace dohromady?

---
Omlouvám se, že je to tak krátké, ale jinak to nešlo. Za každý komentář budu ráda.

Adiw

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 FirLy FirLy | Web | 9. května 2012 v 14:33 | Reagovat

Ako vravím - všetci sme orginálni ;) ... Nie len oblečeným. Keby je to len o tom, potom by vážne nikto orginálni nebol - často škrípem zubami, keď nielen, že vidím, že má niekto to isté čo ja - ale väčšinou je to ešte k tomu niekto, kto sa nachádza blízko mňa (občas dokonca niekto z triedy) ... to si potom vážne prídem divne. Ptero som to s oblečeným vzdala - musela by som minúť veľa času na to, aby som si vymyslela niečo orginálne. Proste nosím to čo sa mi páči a ak to má niekto iné beriem to z tej lepšej stránky - mám s tým človekom niečo spoločné (vkus) :-P

2 © Kl[ér] © Kl[ér] | Web | 9. května 2012 v 19:56 | Reagovat

Pěkně si to vystihla...:)

3 Kostík Kostík | Web | 12. května 2012 v 17:18 | Reagovat

Dobře napsané a ve všem musím souhlasit :D snažím se být originální ale v týhle době je to skoro bez šance..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama