FUCK LIFE!

I have nothing

3. května 2012 v 21:17 | Adiw |  Deník
Dnes nějak nemám co přidat. Musím se učit a zíta recituji nějakou pohádku. Takže potřebuji stoprocentní koncentraci. Navíc pracuji pro školní časopis a přemýšlím, jak uskutečním své plány. Tak moc bych se chtěla překonat. Tak moc bych chtěla překonat samu sebe a vydat ze sebe všechno pro školní časopis. Chci být skutečně úspěšná. Ale to bych nesměla flákat školu... Možná ji až tak moc neflákám, ale potřebuji si opravit několik dvojek. Potřebuji mít co nejlepší vysvědčení, abych se dostala na střední. A já to dokážu. Když budu myslet pozitivně, dokážu to. Dokážu to, protože v to budu věřit.

Nejsem nijak křesťansky založená, až na to, že chodím na církevní školu. Ale jinak v pohodě. A chodit na církevní školu je vlastně fajn. Sice tam mluví o Bohu a různých věcech, ale nevadí. Vládne tam super atmosféra a líbí se mi tam. Jsem strašně ráda, že tam jsem. Je to první škola, kde se uplatňuji v několika směrech a jsem za to chválená. Chodím na soutěže a nemám až tak hrozné vysvědčení. Jsem tam šťastná. Úplně, úplně vážně jsem šťastná. Asi je to poprvé, co mám ráda školu.
Asi je to zvláštní, ale překonala jsem tady svůj strach. Strach z mluvení před třídou. Na mé minulé škole jsem se strašně styděla, že řeknu něco špatně, že se mi budou smát. Teď mluvím bezproblému s každým, klidně i na ulici, nestydím se, nečervenám se a ani nevnímám že se na mě někdo dívá.Myslím, že už nemám co říct. Zítra tady máte další článek. Těším se. 
Adiw
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Em* Em* | Web | 4. května 2012 v 20:08 | Reagovat

Tak snad ti ta pohádka dobře dopadla :) Taky se potřebuju hodně zlepšit :/ snad to zvládnu.. musím :D Už se těším na nový článek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama