FUCK LIFE!

Květen 2012

Škola, TT, Léto

27. května 2012 v 12:29 | Adiw |  Deník
Ahoj.
Učení a učení. Vždyť proč ne, je to jen škola. Za 3 týdny se uzavírají známky, tak to budu muset ještě nějak vydržet. Teď se učím asi zeměpis - západní Evropu a vůbec mě to nebaví. Potom si asi zopakuji Biologii a naučím se Němčinu. Moc bych chtěla z Biologie 1, ale nevím jestli to stihnu. A i kdybych neměla, nevadí, 3 dvojky na vysvědčení a zbytek 1 je pro mě velmi krásné vysvědčení...

Přes léto se asi budu učit nepravidelná slovesa. Chci přijít v září do školy a být o něco chytřejší.
Vrtá mi hlavou, jestli budu příští rok šéfredaktorkou školního časopisu. Kdybch byla, bylo by to super. Psala bych každý měsíc Editoriál, kde bych mohla sdělit své myšlenky.

Blog je jen koníček, takže proto je tu tak málo článků. Pokusím se ještě něco přidat.
Z krasna.cz se mi neozvali, jestli pro ně můžu psát. Dost na nic. Ale jsme v kontaktu, už na mojeprvní maily mi odepsali, takže jen čekám. Vždyť hodně lidí chce psát do krásné.cz. Já jsem jen jedna z nich.

Téma tohoto týdne mi přijde zajímavé, ale nechci se k tomu vyjadřovat.
Jediné, co můžu říci je to, že když spolu spí třeba matka a syn, nechápu, jak se potom můžou dívat do očí, jak spolu můžou být v jedné místnosti. Vždyť jsou jako zvířata. Potom už to není matka a syn, ale je to sexuální objekt 1 a sexuální objekt 2. Měli by se stydět na sebe podívat.
Jinak se k tomu vyjádřit nemohu.

Podle ankety na TT blogu usuzuji, že zítra bude nové Téma týdne "Každodenní šálek čaje".

Díky za přečtení.
Adiw

Payphone - Maroon 5

22. května 2012 v 17:32 | Adiw |  Hudba
Hi.
Přináším písničku od Maroon 5. Payphone.
Podle mě je to super píseň. Sice tam je lehce nereálný hlas, ale je to fajn. Byli tady už i horší písně - tím myslím písně kde v podstatě zpívá počítač. Takové písně nemám ráda.

Kam se ztratila pravá podstata hudby? Dělat lidem radost? Sdílet myšlenky? Rozvíjet svoji osobnost. Jednoduše dělat hudbu. Už jenom ten zpěv je fantastická věc.
Někdy mám radši ty staré pecky než nějaké Black Eyed Peas, kteří předělali pecku z Hříšného tance.

Britain Look

19. května 2012 v 21:05 | Adiw |  Móda a kosmetika
Ahoj.
Škola je škola. Volný čas je volný čas.
Nebudu se podřizovat nějakému počítači, nějakému robotovi, který chce mít věčnou společnost.
Počítač není malé dítě. Nemusím u něj být Non - Stop každý den. Počítač je chytrý kamarád, který mi někdy pomůže se školou a má hodně jiných přátel, kterým smysl pro zábavu nechybí. Mnohdy to jsou dost na hlavu zábavy, ale když je nejhůř, pomohou. Počítač má také kamarády, kteří mě dokážou zadarmo spojit s mými příteli. Není ten počítač super věc?

Ale to jsme zase někde jinde. Nějak jsem se rozepsala. Přináším Vám módu - Britain Look.
Tento outfit je určený dívkám, které už nechtějí být za holčičky, ale za dospívající slečny.
Dospívající slečny, které chtějí vypadat elegantně a přitom mladistvě.

Odpoutání mysli od těla - Klinická smrt

16. května 2012 v 17:26 | Adiw |  Téma týdne
Ahoj všichni.
Pod dlouhé pauze se tady opět hlásím s novými silami. Škola je škola a blog je po škole, rodině a volném čase bez počítače na posledním místě.

Odpoutání mysli od těla. Od tomto tématu nic moc nevím.
Nikdy jsem to nezkoušela. Jde to vůbec? Nikdy jsem se něčím takovým nezabývala.
Pokud se dá odpoutat od svého těla, asi existuje nějaké nadpřirozeno jako Bůh a duchové. Abych toto téma týdne nenechala jen tak hozené ladem, zkusím se zaměřit na něco podobné - Klinickou smrt.

Happy day!

12. května 2012 v 16:02 | Adiw |  Deník
Ahoj!
Dnes jsem zpívala ve škole.
Celý den jsem nebyla ve své kůži, ale potom když to přišlo, byl to fantastický pocit. Všichni mě chválili. Jsem strašně moc šťastná. Opět teď nemám čas Vám nic přidat, ale pokusím se o to zítra.


Přeji všem krásné prožití zbytku dne.
Adiw

Tennis

11. května 2012 v 21:10 | Adiw |  Deník
Ahoj.
Tak moc se omlouvám, že to nai víc nejde.
Zítra je den D. Zítra budu zpívat ve škole Summertime. Byla jsem dnes hrát Tennis. Jsem absolutně unavená, takže si krásně lehnu do vany a budu RELAXOVAT!
Casting se odkládá, protože se tam hlásí hodně zájemců. Tento víkend tam berou jen lidi 18+ a my ostatní budeme mít jiný termín. Takže když dovolíte, kouknu na pár blogů a jdu do VANY!


Mějte se fajn a přeji všem krásný víkend.
AdiwSummertime

10. května 2012 v 18:20 | Adiw |  Hudba
Ahoj.
Tuto píseň - Summertime budu zpívat pozítří ve škole.
Netěším se. Nejsem si totiž jistá, jestli to zvládnu.
ZVLÁDNU TO. Půjdu na to optimismem. Budu si věřit. Protože jen já si můžu pořádně věřit. Jen já. Já to jednosuše zvládnu. Domluvila jsem.

Jestli to nezazpívám já, tak nikdo. Je to moje šance, abych všem ukázala, že nejsem jen holka co se celkem dobře učí, dobře fotí, dobře píše, ale že jsem holka co má HLAS. Kdybych tam nezpívala, litovala bych toho. Moc. Takže litovat nebudu. I kdyby se mi to nepovedlo, nic se neděje. Jsem taky jen člověk. Jenže je tady malý háček. Mě se to povede, protože na to vysílám svou pozitivní energii.

Summertime je z muzikálu Porgy and Bess. Hudbu napsal George Gerschwim a text Du Rose Heyward.
Poslouchám verzi od Elly Fitzgerald a Louise Armstronga. Jako doprovod mám kytaru.Líbí se Vám píseň? Je sice stará, ale krásná. Budu ráda za komentáře.
Adiw

Casting

9. května 2012 v 20:25 | Adiw |  Deník
Ahoj. Sice jsem dnes už přidávala článek, ale musím se Vám pochlubit. V neděli jdu na casting do televize JOJ, tak doufám, že mě tam vezmou. Hledají nové talentované tváře a na věku nezáleží, takže tam jdu. Už se celkem těším. Je to tento víkend, takže už nemám moc času. Castingy do televize s neomezeným věkem není každý den.

Budu mít akční víkend. V sobotu budu zpívat před celou školou Summertime, máme totiž fest. Takže tam asi pobudu dost dlouho. Skoro to nemám nacvičené, měli jsme nějaké organizační problémy. V neděli půjdu na casting do JOJky, takže taky fajn.

Ještě k tomu se budu muset učit, protože život studenta nikdy nekončí. Musím si totiž poopravovat několik dvojek, alespoň se o to pokusím. Chci si udržet svůj standart a pověst. Z toho vyplývá, že musím makat a budu se mít jako v bavlnce.

Dost z mého povídání. Přikládám fotku.Adiw

Originalita

9. května 2012 v 14:09 | Adiw |  Téma týdne
Ahoj. nestíhám, učím se, sportuji, užívám si volno.

Originalita... když se řekne originální, někdo si pod tím představí, že má tu super mikinu co se nosí v USA. Přitom ji nosí celý zbytek světa. Ano, ze začátku může být originální tady v ČR nebo na Slovensku, ale když si ji z NY koupí celé město, tak potom už je to trochu(trochu dost) trapné. K originalitě si můžeme hodně říci. Kde? Pod perexem!

Modern

7. května 2012 v 15:19 | Adiw
Ahoj. Jen tak narychlo přináším článek z polyvore. Musím se učit, vůbec dnes nestíhám.
Dream house

Líbí se mi tady, že je to romantické a trochu i retro. Skříň s různými drobnostmi je podle mě fajn a modré záclony... Dále už jen pohodička s kávičkou při západu slunce...

Co si o tom myslíte? Dnes skutečně nestíhám, pokusím se o něco zítra.

Adiw